מתכננים וחוסכים

בחברת מגה לוק מיגון חרטנו על דגלנו את אבטחת הבית שלכם כערך עליון. חשוב לנו לתת לכם את הפתרון היעיל, החסכוני והבטוח ביותר שקיים בשוק. אנו מציעים שירותי ייעוץ לאבטחת הבית עוד משלב הבניה. תכנון רשת הביטחון בשלב הראשוני של הקמת תשתיות המבנה, חשובה במידה שווה לתכנון התאורה, קווי החשמל והמים. פריסת תשתית לציוד האבטחה מראש לא רק שתיתן לכם שקט בפן הביטחוני אלא גם תחסוך לכם כסף רב בעלויות הקמה. מזמינים אתכם להצטרף לעשרות לקוחות מרוצים שבחרו להגן על משפחתם עם הציוד המתקדם של מגה לוק מיגון.

שאלות ותשובות

הקמת תשתית תקשורת לרשת אבטחה אמנם יכולה לקרות גם לאחר תהליך הבנייה כשהכל כבר מוכן ועומד, אך תכנון מראש והנחת תשתיות תקשורת למיגון הבית מבעוד מועד תמנע חציבות והרס לאחר הבניה וכמובן תחסוך לכם כסף רב.

חשוב להבין שהכנת תשתית תקשורת לצורך פריסת ציוד אבטחה בבית חשובה כמו לעשות תוכנית לקווי החשמל והמים במבנה. בתכנון נכון מראש ניתן לזהות בעיות, להבין את הצרכים באופן מוחלט ולהכין את התשתית המתאימה ביותר עבורכם. 

לכן, חשוב לבצע עוד בשלב תוכנית הבנייה פגישת ייעוץ עם יועץ מיגון מקצועי של מערכות האבטחה בכדי שיבנה לכם תוכנית מסודרת ומותאמת לצרכים שלכם.

לאחר שיחת הייעוץ עמנו, אותה אנו מבצעים עוד בשלב תוכניות הבנייה, תקבלו מאיתנו גם תוכנית מסודרת של פריסת התשתית לתוכנית האבטחה של הבית, מיקומי מצלמות, מיקום וסוג גלאי פריצה כחלק ממערכת אזעקה, אינטרקום ותוספות נוספות בהתאם לדרישה וגם כתב כמויות ומפרט עם המלצה מדויקת על דגמים וציוד ספציפי המותאם אליכם ואל הצרכים שעלו בפגישת הייעוץ.

התקנת הציוד מתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים של מגה לוק מיגון. לאחר הנחת תשתית התקשורת, אנחנו נגיע ונתקין את הציוד באופן המקצועי והיעיל ביותר.

לאחר פגישת הייעוץ עמנו תקבלו תוכנית חוזרת כאשר על גבי התרשים מסומן לו בדיוק היכן יש לבצע הכנה לאביזר הנדרש ומה הדרישות התפעוליות שנדרשות עבור התקנה של כל אביזר. לציין כי קיימת אפשרות שהנחת תשתית התקשורת תיעשה על ידנו.

עלות הייעוץ הינה 1000 ₪ לפני מע"מ ואנו מזכים באופן מלא את הסכום במידה והלקוח בחר לבצע את ההתקנות אצלנו. כמובן שתקבלו הצעת מחיר מסודרת ומפורטת על ההתקנה עצמה בכדי שתוכלו לבצע סקר שוק והשוואה עם המתחרים.

מה כולל השירות

סיור
הגעה לאתר הבנייה וסיור במקום, רק במידה והבית לאחר יציקת רצפה. ניתן גם להעביר תוכנית בנייה.
תיאום ציפיות
שיחת תיאום ציפיות על רמת האבטחה הנדרשת עבורכם
תכנית הקמה
תכנית הצבת מיקומי גלאים, מצלמות, רכזת אזעקה, נקודות תקשורת, אינטרקום ועוד תוספות בכפוף לדרישה.
מפרט ציוד
כתב כמויות עם המלצה לציוד ספציפי, יצרן ודגם, מידות וצדדים להנחת הרכיבים.
הצעת מחיר
הצעת מחיר מפורטת על כל הציוד הנדרש לשם השוואה עם המתחרים.

היתרנות בשירות

MEGALOCK

עלויות

עלות שירות הייעוץ להקמת רשת תקשורת בייתית לצורך התקנת מערכות אבטחה לבית הנה כ 1,000 ש"ח לפני מע"מ,
אנו מזכים באופן מלא את הסכום במידה והלקוח בוחר לבצע את ההתקנות אצלנו.

 

צור קשר

בדרך לבנות את בית חלומותיכם? רוצים לתת לו את ההגנה שמגיעה לו ועל הדרך לחסוך כסף? לנו התשובה ברורה.
השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ. בואו נדבר.

תודה!

פנייתך התקבלה במערכת,
נשוב אלייך בהקדם.