המדריך המלא למצלמות אבטחה לרישוי העסק

המדריך המלא למצלמות אבטחה לרישוי העסק

להוציא רישיון עסק זה לא דבר פשוט, בירוקרטיה, עבודה מול מספר רב של גורמים והוצאת של מספר גדול של סוגי רישיונות. התקנת מצלמות אבטחה לעסק, מחויב כיום כחלק מהוצאת רישיון עסק ובלעדיהן לא תוכלו לקבל אישור להפעיל את המקום מהמשטרה. צוות המומחים של מגה לוק בעל ניסיון רב שנים המאפשר לו לעצב מערך אבטחה העונה לצרכיך הייחודיים במדויק ועומד בדרישות המשטרה.

העסק שלך צריך מצלמות אבטחה!

מצלמות האבטחה מסייעות לבעלי עסקים  לשמור על סביבת עבודה בטוחה עבור הלקוחות והעובדים שלהם, מצלמת האבטחה יעילה במיוחד לאיתור פושעים ומניעת גניבות. 

מסקרים שנעשו בקרב עסקים ברחבי המדינה, חלק ניכר מהגניבות בבית העסק נעשה על ידי לקוחות ועובדים, אמצעי פיקוח ומעקב הוא כלי יעיל לאתר אותם. עם זאת, בראש ובראשונה, אמצעים אלו מהווים גם תנאי הכרחי לקבלת רישוי לניהול העסק.

עסקים רבים ממגוון תחומי תעשייה חייבים בחוק להתקין מצלמות בשטח העסק, בעיקר כאלו העובדים עם סחורה רגישה או יקרה ומבוקשת במיוחד – מעסקים השייכים לתעשיית הכימיקלים והנשק ועד לעסקים שמוכרים סיגריות ומשקאות אלכוהוליים.

כיצד נדע מה הן דרישות הרשויות בנוגע לעסק? 

דרישות האבטחה עשויות להיות מורכבות מאוד ומשתנות באופן משמעותי בין עסק אחד למשנהו ובין הרשויות המקומיות השונות, כדי לדעת בביטחון שעסקך אכן עומד בכל הקריטריונים להשגת רישוי העסק ללא סיבוכים ועיכובים מיותרים, חשוב שיעמדו לצידך מומחים בעלי ניסיון ובקיאות שיעמידו לרשותך את כל הידע המקצועי הנדרש על מנת לעמוד בכל דרישות האבטחה.

7 הדרישות הסטנדרטיות לבעלי עסקים עם קבלת קהל – מסעדות/פאבים/קיוסקים וכו':

1. מצלמות אבטחה באיכות של לפחות 1.3 מגה פיקסל (האיכות הסטנדרטית הנמכרת היא 2 מגה פיקסל עד 4 מגה פיקסל)

2. התקנת המצלמה לצפייה על הנכנסים למקום – תיעוד פנים של כל הנכנסים

3. במידה ויש שירותים – מול דלת השירותים לתיעוד כניסה ויציאה משירותים

3. במידה ויש שולחנות וכיסאות חוץ – צפייה כללית על רחבה חיצונית וחלק מהרחוב

4. שטח כללי פנימי של המקום

5. הקלטה של לפחות 30 ימים אחורה

6. יחידת גיבוי חשמל – בעת הפסקת חשמל המערכת תעבוד לפחות 3 שעות נוספות לפני שתכבה

7. במקרים מסוימים (במידה ומדובר בעסק עם סיכון גבוה) יידרש בעל העסק למגן את מערכת ההקלטה באמצעות ארון נעול ומנעול רתק
* הדרישות משתנות מעסק לעסק ובהתאם לדרישות המשטרה.

מגה לוק מיגון – ליווי צמוד של אנשי מקצוע

אנו חברה מנוסה בעבודה מול  כל מגוון העסקים, גדולים וקטנים גם יחד, הניסיון של חברתנו בשטח ומאות העסקים שהשתמשו בשירותינו מאפשרים לנו לייעד עבור העסק שלך את הפתרון האידיאלי לצרכיך שיעלה בקנה אחד עם דרישות הרשויות והעומד בתקן ISO 9001-2015. על מנת ללמוד עוד על היצע שירותי האבטחה  הנרחבים שלנו ולמפגש ייעוץ ללא עלות, ניתן לקרוא עוד באתר ולהשאיר את פרטיך.

תודה!

פנייתך התקבלה במערכת,
נשוב אלייך בהקדם.