מערכות צילום והקלטה

מערכות מצלמות אבטחה היו בעבר נחלתם של מוסדות ועסקים גדולים, ובעלי העסקים הקטנים נאלצו לוותר על התענוג.

כיום, מצלמות האבטחה הם יותר מתמיד בהישג ידם של בעלי בתים פרטים וכן בעלי עסקים קטנים.

מתקיני מערכות הצילום והאבטחה שלנו הינם בעלי וותק וניסיון רב בתחום המתח הנמוך, וישמחו להעניק לכם שירות אישי מהייעוץ הראשוני ועד לסיום ההתקנה בדירה או בעסק שלכם.

התקנת מצלמות אבטחה

התקנה של מצלמות אבטחה אמנם הייתה בעבר פעולה יקרה שהייתה נחלתם של העשירים בלבד, אבל כיום היא נגישה גם לאלו שבבעלותם עסקים קטנים, בתים פרטיים ואפילו דירות. יתרה מכך – המספרים ההולכים וגוברים בתחום הפריצות (הן לבתים והן לבתי עסק) מוכיחים שהתקנת מצלמות אבטחה היא הכרח ולא מותרות.

מצלמות אלו לא רק מגינות על ביתכם ורכושכם מפורצים כאשר אתם לא נמצאים בהם, אלא יש להן גם אפקט הרתעתי ובמקרים רבים קיומן משנה את דעתו של הפורץ. בנוסף, מצלמות אבטחה מאפשרות לכם לנהל את ענייניכם האישיים כאשר אתם רחוקים. למשל, להשאיר את הכספת בידי העובדים בעסק בלי לחשוש ממעילה, להשאיר את התינוק עם המטפלת בלי לחשוש מהזנחה, לראות מה עושה המטפל הסיעודי שנשכר לטפל בסבא/סבתא ועוד.

איך לבחור מצלמות אבטחה ?

כמו בכל תחום, גם בתחום התקנת מצלמות אבטחה יש מגוון מבלבל של סוגים ומחירים. למשל, כיום קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה החל ממצלמות כיפה שחולשות על 360 מעלות, דרך מצלמות אבטחה עם אפשרות לראיית לילה ומצלמות ממונעות וכלה במצלמות גוף עם אפשרות להתאמת העדשה בהתאם לתנאי המקום. וזו כמובן רשימה חלקית בלבד רק לצורך הדגמה.

לכן, כדי להבטיח שביעות רצון וביטחון מקסימלי מומלץ להתאים את המצלמות לצרכים ולדרישות הספציפיים שלכם, למטרות הצילום וכמובן לתקציב. בין מערכת השיקולים שיש לקחת בחשבון ניתן למנות את מיקום המצלמה, הנראות שלה (מצלמה סמויה או גלויה), איכות התמונה הנדרשת, טווח הצילום, אופן הפעלתה, תדירות הצילום, הטכנולוגיה הנדרשת וכן אילוצים שונים כמו שטחים מתים.

אז מה עושים?

לכן, יש לרכוש מצלמות מחברה איכותית ומקצועית שמספקת שירותים שונים, למשל ליווי הלקוח משלב הייעוץ ועד סיום ההתקנה, ביצוע של התקנות מורכבות, מוקד שפועל 24/7 ועוד. בנוסף, מומלץ לפנות לחברה שמחזיקה ברשותה מצלמות שמיוצרות באמצעות טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, שהמצלמות שברשותה ניתנות להפעלה ולשליטה מרחוק (למשל דרך הטלפון החכם או מחשב מרוחק) ושדואגת ללקוחותיה גם לאחר ההתקנה.

למשל, חברה שמעניקה מענה מקיף ללקוחותיה, שמעמידה לרשותם יועץ מערכות מיגון וביטחון שמסייר בשטח וממליץ על פתרונות אבטחה בהתאמה אישית, שיש לה ידע וניסיון בתחום המתח הנמוך ושמעניקה ייעוץ אישי לכל לקוח. המשמעות היא שאם אתם בעלי עסק קטן, בעלי דירה סטנדרטית או בעלי מפעל גדול אתם תקבלו את אותו היחס בדיוק.

התקנת מצלמות אבטחה – האיכות היא רק ההתחלה

מומלץ לרכוש מצלמות אבטחה כחלק מפתרון מיגון היקפי שכולל מערכות אזעקה, אמצעים שונים לבקרת כניסה, חיבור למוקד ועוד. פתרון היקפי מבטיח לכם גם שני דברים נוספים:

1. שכל נטרול (עקב תקלה טכנית או פעולת זדון) של מערכת אחת (מערכת אזעקה למשל) לא ישאיר אתכם חשופים, כלומר שיהיה לכם גיבוי בתחום הביטחון האישי והעסקי בדמות מערכות אחרות.

2. שמצלמות האבטחה לא יפעלו בוואקום מבחינת ביטחון אישי ועסקי, אלא יבטיח באופן מקסימלי ככל הניתן הן את שלומכם, הן את שלום היקרים לכם והן את שלום רכושכם ובית העסק שלכם.

עם זאת, חשוב לזכור שמצלמת אבטחה (איכותית ככל שתהיה) לא תעשה את פעולתה במידה ואינה מותקנת כראוי. המשמעות היא שהתקנת מצלמות אבטחה יש להשאיר לידי המומחים. רק הם יודעים כיצד לנצל את מלוא הפוטנציאל של המצלמה לטובתכם, למשל להפנות אותה לכיוון הרצוי עבורכם כדי שתחלוש על מקסימום שטח. בדרך זו אתם יכולים להיות רגועים שההשקעה במצלמה הייתה נכונה, כלומר היא תחזיר את הכסף שהשקעתם ותעשה את העבודה תרתי משמע.

השירותים שלנו בתחום:
ייעוץ והתקנת מערכות מצלמות אבטחה באיכות גבוהה (HD) בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בעולם.
התקנות מורכבות, גם בגובה רב, של מערכות מקצועיות למוסדות מפעלים גדולים ועוד.
כל מערכות הצילום וההקלטה ניתנות לצפייה מרחוק, דרך מחשב מרוחק ו/או הסמארטפון.
Call Now Button