שרותי מנעולנות ופריצה מתקדמים

חברת מגה לוק מספקת שרותי מנעולנות הכוללים תיקוני דלתות, החלפת צילינדרים ופריצות לכספות, מכוניות ובתים.
החברה משווקת מגוון רב של מוצרי פרזול ונעילה של החברות רב בריח מולטילוק ושריונית חוסם.
בנוסף, חברתנו הינה המשווקת והמתקינה הבלעדית באזור באר שבע והסביבה של מוצרי הנעילה מבית EVVA ענקית מערכות הנעילה האוסטרית.

EVVA היא יצרנית מערכות הנעילה השלישית בגודלה באירופה, והראשונה באיכות הביטחון שהיא מייצרת.

כל הצילינדרים מוגני פטנט, בעלי הגנה מקסימלית מפני פריצה שקטה, צילינדרים מודולריים שניתנים להתאמה חוזרת במקרה של החלפת דלת / מעבר דירה. המבנה המודולרי מגן מפני ניסיונות שבירה באמצעות מוט מיוחד.

מנעולן בנתיבות
מציאת מנעולן באזור מבועים אינה מלאכה פשוטה. מנעולן איכותי צריך להיות בעל מספר רישוי מטעם משטרת ישראל שמעמיד אותו תחת פיקוח מתמיד, להיות חבר באגודת המנעולנים ולשרת את לקוחותיו 24/7. בנוסף, מנעולן זה צריך לספק שירותי מנעולנות מקצועיים, זולים ואמינים בכל מקום ובכל זמן, להעניק אחריות לעבודתו ולשים את לקוחותיו בראש מעייניו. אנשים המחפשים מנעולן בנתיבות או באופקים מתקשים למצוא בעל מקצוע מוסמך ובעל רישוי. מגה לוק מספקת שרותי מנעולנות לכל הארץ ובפרט לאזור הדרום כולל נתיבות, אופקים, שדרות, באר שבע, אשקלון, קריית גת והמושבים בסביבה.

השירותים שאותם מספק מנעולן

השירותים שאותם מעניק מנעולן הם מרובים, למשל החלפה של צילינדרים ומנעולים לכל סוגי הדלתות (דלתות של בית/רכב), תיקון של מנגנוני נעילה תקולים, פריצה של דלתות מכל הסוגים, שכפול של מפתחות, פריצה של כספות ופריצה של רכבים. זו כמובן רשימה חלקית בלבד והרשימה המלאה ארוכה הרבה יותר.

שירותי פריצה לבית או לרכב אולי נשמעים כמו עבירה פלילית, אבל כאשר שוכחים את המפתחות או נועלים את הבית או הרכב עם המפתחות בפנים המשמעות אחרת. אותו הדבר כאשר מדובר בפריצה לכספות ומנעולן עושה זאת רק כאשר מדובר בכספות שלכם, כלומר כספות שנמצאות ברשותכם ושאותם אתם מתקשים לפתוח מסיבות שונות. אם נתקעתם בלי מפתח בנתיבות או באופקים, נשמח להעניק לכם שירותי פריצת מנעולים.

זו בדיוק הסיבה שברשות המנעולן יש אישור מטעם משטרת ישראל ושהוא נמצא תחת פיקוחה. בנוסף, אחד הדברים שמבטיח את המקצועיות והאיכות של מנעולן בנתיבות הוא הותק שלו. כלל האצבע הוא שמנעולן מנוסה הוא מיומן יותר, כלומר העבודה שלו תהיה זריזה יותר כדי שאתם תחזרו לשגרת יומכם מהר ככל האפשר.

כל השירותים האלו נעשים בשימת לב רבה כדי למנוע נזקים משניים, למשל נזקים לדלת הבית או בית העסק, נזק למערכת ההתנעה ברכב ועוד. המשמעות היא ששירותי מנעולן הם הכרחיים לכל מי שיש ברשותו בית, דירה, בית עסק או רכב – מה שאומר בעצם שכל אחד מאיתנו צפוי להזדקק לשירותי מנעולנות במהלך חייו.

מהירות העבודה והמחיר

הענקת שירותי מנעולנות חייבת להתבצע במהירות רבה ביותר, למשל כאשר ננעל ילד ברכב ביום חם כל דקה ברכב יכולה לסכן את חייו. כמו כן, מנעולן בנתיבות יכול לסייע לאחר פריצה לבית, לרכב או לבית העסק. למשל, החלפת צילינדר כאשר הפורצים הרסו באמצעות קדיחה את צילינדר הדלת המקורי, החלפת או שיכפול מפתחות הרכב כאשר נגנב המפתח ועוד.

חשוב מאוד לא להתפתות למחירים זולים בתחום המנעולנות. המחיר הזול מצביע לרוב על עבודה חובבנית, כלומר עבודה שנמשכת זמן רב מדי ושעלולה לפגוע בנכסים שלכם (בית, רכב, כספת וכו’). במקרה הרע יכול להיות מדובר גם באנשים פליליים שרוצים לדלות עליכם אינפורמציה, למשל מה הקוד לכספת או להתנעת הרכב, איזה מנגנון נעילה מותקן בדלת הבית שלכם ועוד.

איך למנוע פריצה?

חשוב לזכור ששירותי מנעולנות הם שירותי חירום ולמרות נחיצותם בשעת הצורך אפשר להימנע מהם, למשל לרכוש פתרונות מיגון היקפיים בהתאמה אישית שמבוססים על חדשנות טכנולוגית. פתרונות אלו כוללים מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ואמצעים שונים לבקרת כניסה שביחד נחשבים להקדמת תרופה למכה.

עם זאת, כדי להבטיח את התאמתם המלאה לצרכים ולדרישות שלכם יש לפנות לחברה שמעסיקה יועץ בתחום. מדובר ביועץ מערכות מיגון ובטיחות שיסייר אצלכם, יספק פתרונות מיגון שמתאימים אך ורק לכם וימליץ על מוצרי נעילה ופרזול מתאימים. למשל, מוצרי פרזול ונעילה של החברות הטובות ביותר שיש.

למשל צילינדרים שמוגנים בפטנט שמגנים בצורה מקסימלית מפני פריצה. צילינדרים אלו כוללים אלמנטים שמגנים עליהם מפני ניסיונות שבירה והם מודולריים, כלומר ניתנים להתאמה חוזרת בקלות. כאשר פתרונות המיגון בהתאמה האישית מצטרפים לשירותי מנעולן בנתיבות מתקבלת תוצאה אחת – ביטחון מקסימלי וראש שקט

Call Now Button