מערכות אזעקה

חברת מגה לוק משווקת ומתקינה מערכות אזעקה וגילוי פריצה של החברות המובילות בשוק הישראלי. בין החברות: חברת PIMA, חברת Visonic וחברת Risco.

התקנת מערכת אזעקה לבית ולעסק הפכה כיום לסטנדרט. מערכת אזעקה המתוכננת בצורה טובה, הינה האמצעי היעיל ביותר להגנה ושמירה על ביטחונכם ורכושכם. לרוב, אירוע של פריצה או שוד יוכלו להתקצר או להיפסק כתוצאה מהתרעה יעילה במערכת האזעקה.

מערכות האזעקה הקיימות בשוק מתחלקות ל-2: קוויות ואלחוטיות.
מבחינת תחזוקה ויציבות של המערכת – ממליצים להתקין מערכת קווית. המערכת הקווית אינה מופרעת בהפרעות קליטה אלחוטיות, מחזיקה מעמד לאורך זמן והיא אינה כוללת סוללות בגלאים, שצריך להחליף פעם בכמה שנים. עם זאת, היתרון במערכת הקווית הוא בדיוק החיסרון שלה – החיווט הקווי דורש תשתית מתאימה והכנה. לכן, אם אתם נמצאים בשלב של בניית בית – הכינו תשתית מתאימה ובחרו במערכת הקווית.

כשמדובר בבית קיים – במקום להתחיל לחצוב בקיר ולבנות תעלות חיווט – כדאי לשקול את האפשרות של מערכת אזעקה אלחוטית. היא אמנם דורשת יותר תחזוקה ועלולה לחוות הפרעות בקו, אבל המערכות האלחוטיות המתקדמות כיום משתוות למערכות הקוויות. בביצוע של התקנה נכונה ובדיקות מתאימות – הן אמינות כמו האזעקה הקווית. אפשרות נוספת שניתן ליישם היא מערכת היברידית – המורכבת חלקית ממערכת בחיבור קווי, ובמקומות שקשה להכין בהם תשתית – מגובה במקלט וגלאים אלחוטיים.

Call Now Button