התקנת מערכות אבטחה

הסטטיסטיקה אומרת שיש סיכוי גבוה שתחזרו הביתה או לבית העסק ותמצאו שפרצו אליו. כדי להבטיח שביתכם או בית העסק שלכם יהיה מבצרכם ושהוא לא ייפרץ עליכם לעשות מעשה, כלומר להתקין מערכות אבטחה שונות בהתאמה מושלמת לדרישות ולצרכים שלכם ושל בית העסק שלכם.

מערכות אלו מופעלות כשאתם נמצאים בבית או בבית העסק, אבל בעיקר כאשר אתם לא שם כדי להגן על היקר לכם מבחינת רכוש, ציוד, כספים ועוד. אמנם בעבר מערכות אלו היו יקרות ורק העשירים שבינינו יכלו להרשות לעצמם לקנות אותם, אבל כיום הודות להתקדמות הטכנולוגיות מחירן נגיש וסביר. המשמעות היא שכל אחד יכול לשמור על מה שחשוב לו בקלות.

מערכות אבטחה אלו כוללות אמצעים שונים שיבטיחו לכם שקט נפשי. למשל, מצלמות אבטחה לצילום פנורמי ברזולוציה מצוינת עם אפשרות לצפייה מרחוק (למשל באמצעות מחשב או סמארטפון), אמצעים שונים להבטחת כניסה לבית או לעסק של מורשים בלבד, מערכות אזעקה לתיעוד פעילות חריגה בזמן אמת באמצעים קוויים או אלחוטיים, אמצעי מיגון היקפיים, גלאים שונים לגילוי של גז, מים ועשן, מצלמות במעגל סגור ועוד. 

המפתח המתקדם בעולם שלא ניתן לשכפול והעתקה EVVA

מהו הדבר החשוב ביותר במערכת האבטחה שלכם?

רבים טוענים שהדבר הכי חשוב במערכת האבטחה שלכם היא לוודא שהיא איכותית, כלומר שהיא עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שהיא מספקת את הפתרונות הרצויים עבורכם ושהיא מבצעת את עבודתה באמצעות הטכנולוגיה החדישה ביותר. עם זאת, מערכת אבטחה איכותית ככל שתהיה אינה מספיקה מסיבה אחת – הדבר החשוב ביותר במערכת אבטחה הוא ההתאמה האישית אליכם, כלומר לצרכים ולדרישות הספציפיות שלכם כלקוחות פרטיים או כלקוחות עסקיים.

בתחום האבטחה כמו בתחומים אחרים בחיים יש שונות בין אנשים ועסקים שונים. המשמעות היא שמה שמתאים לכם בתחום האבטחה אינו בהכרח מתאים לחברכם ולהיפך. למשל, בית עסק מסוים יכול להסתפק במערכת אבטחה שכוללת מיגון היקפי בעוד שכנו יתקין אינטרקום, מצלמות במעגל סגור וגלאים שונים בנוסף למיגון.

לכן, רכישה של מערכות אבטחה חייבת להיעשות לא רק בהתאם להנחיות של חברת הביטוח שלכם, אלא גם ובעיקר בהתאם לצרכים ולדרישות הספציפיים שלכם. לשם כך מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ מערכות מיגון ובטיחות. יועץ זה יסייר בביתכם או בבית העסק שברשותכם, יציע פתרונות מותאמים אישית בתחום האבטחה וימליץ על אופני ההתקנה שלהם. למשל, התקנת מערכות אבטחה בגובה רב כדי למנוע ונדליזם שלהם.

יועץ אבטחה כזה הוא לרוב עובד של חברת אבטחה, אבל אין בכך כדי להחליט האם לשכור את שירותיה או לא. ההחלטה צריכה להיות מבוססת על גורמים נוספים, למשל האם החברה מעניקה מענה מקיף לכל אחד מלקוחותיה באופן מותאם אישי, האם היא מלווה אותם משלב הרעיון והלאה כולל התקנת מערכות אבטחה, בדיקה שוטפת של תקינות המערכת, מפעילה מוקד טלפוני 24/7, מעדכנת את לקוחותיה לגבי חידושים בתחום ואפשרויות שונות של שדרוג ביטחונם ועוד.

לא פחות חשוב – ההתקנה

אלמנט לא פחות חשוב שאותו יש לקחת בחשבון הוא התקנת מערכות אבטחה מסיבה אחת – התקנה זו היא עניין מקצועי והיא זו שמבטיחה שמערכות האבטחה יעבדו כהלכה. למשל, מצלמות אבטחה שאינן מותקנות במקומות רלוונטיים ואינן מופנות לכיוון הרצוי לא עושות את תפקידן.

איכות התקנת מערכות אבטחה חשובה לא פחות מאיכות המערכת או התאמה לצרכים ולדרישות. זוהי עבודה שמצריכה לא רק ניסיון, מומחיות וידע רב אלא גם שילוב בין תחומים שונים כמו עיצוב, טכנולוגיה, ביטחון ובטיחות אישית. אמנם השילוב הזה הופך את המלאכה למורכבת יותר אבל הוא זה שעושה את העבודה, כלומר הופך את מערכות האבטחה ליעילות באמת.

Call Now Button